Reference - KARDO GROUP a.s.

Co o spolupráci s námi napsali naši klienti

tdk-logo

Firma KARDO GROUP a.s. je naším dlouhodobým dodavatelem obalového materiálu. Především je pro mě důležité, že tým lidí z KARDO GROUP a.s. dokáže vždy pružně reagovat na naše požadavky, které berou jako novou výzvu. Pokud nehledáte jen dodavatele, ale opravdového obchodního partnera, mohu tuto firmu doporučit.

Markéta Slončíková TDK

isola-logo

KARDO GROUP a.s. je již více než 15 let naším klíčovým obchodním partnerem, na kterého se můžeme vždy plně spolehnout nejen v oblasti dodávek obalového materiálu, ale i v komplexních logistických službách. Pokud považujete, stejně jako já, stoprocentní kvalitu a servis za samozřejmost, je pro Vás spolupráce se společností KARDO GROUP a.s. to pravé.

Aleš Hodinář Isola Powertekk

siemens-logo

Německé společnosti jsou dlouhodobě známé svojí precizností a vysokými nároky na své dodavatele. SIEMENS, jakožto jeden z největších výrobců elektroniky na světě, není jiný. Je pro mě ctí, že naše společnost může být stabilním obchodním partnerem této významné společnosti.

Ing. Miloslav Kulhaj KARDO GROUP a.s.

Se společností KARDO GROUP a.s. spolupracujeme od jejího samotného vzniku. Tím, že vznikla transformací činnosti fyzické osoby Miloslava Kulhaje – KARDO, není na dopravním trhu žádným nováčkem. Za dobu naší více než desetileté spolupráce a neustálého rozvoje tak vznikla společnost se silným zázemím a širokou nabídkou kvalitních služeb v oblasti nákladní automobilové přepravy. Kvalitní vozový park, víceméně stabilní kádr řidičů a dlouholeté zkušenosti dispečerů jsou zárukou dobré volby. V dopravě běžně vznikají problémy, proto oceňujeme rychlost dispečerů při jejich řešení bez zbytečných průtahů. Firmu KARDO GROUP a.s. můžeme všem jenom doporučit.

Zdeňka Jordanová Easy Logistics s.r.o.

S Firmou KARDO GROUP a.s., spolupracuji již několik let v oblasti mezinárodní kamionové dopravy. Oceňuji zejména profesionální přístup, flexibilitu a spolehlivost.

Ing. Miloš Kadlec MI-KA Fördertechnik s.r.o.

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám na +420 702 264 955 nebo nám napište na mladek@kardo.cz