Autodoprava - KARDO GROUP a.s.

Autodoprava a čísla za rok 2020

360.000+ ks palet

které jsme rozvezli pro naše klienty po celé Evropě.

3,400+ uskutečněných jízd

pro naše klienty po celé Evropě.

1.7 + milionu ujetých km

při přepravě zboží pro naše zákazníky.

350 spokojených klientů
se kterými aktivně spolupracujeme.

Jak to u nás chodí?

Bude se vám věnovat tým pracovníků s dlouholetou praxí v dopravě a logistice. Každá přeprava má svá specifika, ke každé tedy přistupujeme s individuální péčí.

Jsme vybaveni širokou škálou specializovaného hardwarového i softwarového vybavení, které nám umožňuje co nejefektivněji provádět zadané přepravy a logistické operace.

Disponujeme vlastním vozovým parkem i technikou prověřených dopravců, jsme schopni poskytnout rozsáhlé portfolio přepravních kapacit.

Naši řidiči patří bez nadsázky mezi ty nejlepší ve svém oboru, pečlivě si je vybíráme, a vaši zakázku přepravují, jako by byla jejich vlastní.

Zajišťujeme přepravy pro významné klienty z mnoha odvětví, např.: automotive support, komponenty staveb, obráběcí stroje, hračky.

Neslibujeme nereálné. Naše slovo – jako za dob našich dědů – platí. Ke všem problémům se stavíme přímo a bezodkladně.

I v dnešní bouřlivé době spolupracujeme s drtivou většinou stávajících klientů po mnoho let. To nejlépe potvrzuje, že se na nás můžete skutečně spolehnout. Velice rádi vás přivítáme mezi naše spokojené klienty.

Kontaktujte nás

Vozíme do všech zemí EU + Norsko a Švédsko

Německo — Polsko — Portugalsko — Španělsko — Itálie — Rakousko — Slovensko — Bulharsko — Rumusko — Slovinsko — Francie — Belgie — Nizozemsko — Dánsko

Jakou techniku provozujeme

Specializujeme se na velkoobjemové přepravy. Protože nám záleží na tom, kde žijeme, vlastníme moderní a k životnímu prostředí šetrný vozový park, který pravidelně doplňujeme a modernizujeme:

– tandemové soupravy JUMBO 120 CBM, 24 t, 7,35 m + 8,15 m (38 palet), vnitřní výška 3 m – návěsové soupravy MEGA 100 CBM, 25 t, 13,6 m (34 palet), vnitřní výška 3 m

– standardní návěsové soupravy 90 CBM, 25 t, 13,6 m (34 palet), vnitřní výška 2,8 m

– sola 50 CBM, 6 t, 7,2 m (18 palet), vnitřní výška 2,85 m

Provozujeme vozidla emisních tříd Euro 5, EEV a Euro 6, především značky Volvo, kterou považujeme za etalon kvality, bezpečnosti, záruky mobility a ekonomiky provozu. Vozový park je vybaven GPS sledováním polohy a provozních stavů, které zajišťuje okamžitou kontrolu nad dodržováním smluvených podmínek přepravy.

Nabízíme manipulaci a překládky zboží vlastní technikou, včetně jeho krátkodobého uskladnění ve střeženém areálu naší společnosti.

O techniku nadstandardně pečujeme ve vlastním i značkovém servisu za účelem zajištění mobility vozidel a tím minimalizace rizik spojených s poruchou. Všechny přepravy jsou samozřejmě pojištěny podle úmluvy CMR.

Kontaktujte nás

Pro koho zajišťujeme přepravu a co o nás říkají

Se společností KARDO GROUP a.s. spolupracujeme od jejího samotného vzniku. Tím, že vznikla transformací činnosti fyzické osoby Miloslava Kulhaje – KARDO, není na dopravním trhu žádným nováčkem. Za dobu naší více než desetileté spolupráce a neustálého rozvoje tak vznikla společnost se silným zázemím a širokou nabídkou kvalitních služeb v oblasti nákladní automobilové přepravy. Kvalitní vozový park, víceméně stabilní kádr řidičů a dlouholeté zkušenosti dispečerů jsou zárukou dobré volby. V dopravě běžně vznikají problémy, proto oceňujeme rychlost dispečerů při jejich řešení bez zbytečných průtahů. Firmu KARDO GROUP a.s. můžeme všem jenom doporučit.

Zdeňka Jordanová Easy Logistics s.r.o.

KARDO GROUP a.s. je již více než 15 let naším klíčovým obchodním partnerem, na kterého se můžeme vždy plně spolehnout nejen v oblasti dodávek obalového materiálu, ale i v komplexních logistických službách. Pokud považujete, stejně jako já, stoprocentní kvalitu a servis za samozřejmost, je pro Vás spolupráce se společností KARDO GROUP a.s. to pravé.

Aleš Hodinář Isola Powertekk

S Firmou KARDO GROUP a.s., spolupracuji již několik let v oblasti mezinárodní kamionové dopravy. Oceňuji zejména profesionální přístup, flexibilitu a spolehlivost.

Ing. Miloš Kadlec MI-KA Fördertechnik s.r.o.

Máte zájem o přepravní služby?

Zavolejte nám na +420 702 264 955 nebo nám napište na doprava@kardo.cz