Autodoprava - KARDO GROUP a.s.

Autodoprava a čísla za rok 2023

430 000+ ks palet

které jsme rozvezli pro naše klienty po celé Evropě.

3 900+ uskutečněných jízd

pro naše klienty po celé Evropě.

1,9+ milionů ujetých km

při přepravě zboží pro naše zákazníky.

360 spokojených klientů

se kterými aktivně spolupracujeme.

Jak to u nás chodí?

Bude se vám věnovat tým pracovníků s dlouholetou praxí v dopravě a logistice. Každá přeprava má svá specifika, ke každé tedy přistupujeme s individuální péčí.

Jsme vybaveni širokou škálou specializovaného hardwarového i softwarového vybavení, které nám umožňuje co nejefektivněji provádět zadané přepravy a logistické operace.

Disponujeme vlastním vozovým parkem i technikou prověřených dopravců, jsme schopni poskytnout rozsáhlé portfolio přepravních kapacit.

Naši řidiči patří bez nadsázky mezi ty nejlepší ve svém oboru, pečlivě si je vybíráme, a vaši zakázku přepravují, jako by byla jejich vlastní.

Zajišťujeme přepravy pro významné klienty z mnoha odvětví, např.: automotive support, komponenty staveb, obráběcí stroje, hračky.

Neslibujeme nereálné. Naše slovo – jako za dob našich dědů – platí. Ke všem problémům se stavíme přímo a bezodkladně.

I v dnešní bouřlivé době spolupracujeme s drtivou většinou stávajících klientů po mnoho let. To nejlépe potvrzuje, že se na nás můžete skutečně spolehnout. Velice rádi vás přivítáme mezi naše spokojené klienty.

Kontaktujte nás

Vozíme do zemí EU

Německo – Polsko – Rakousko – Slovensko – Slovinsko – Belgie – Nizozemsko

Jakou techniku provozujeme

Specializujeme se na velkoobjemové přepravy. Protože nám záleží na tom, kde žijeme, vlastníme moderní a k životnímu prostředí šetrný vozový park, který pravidelně doplňujeme a modernizujeme:

– tandemové soupravy JUMBO 120 CBM, 22 t, 7,35 m + 8,15 m (38 palet), vnitřní výška 3 m – návěsové soupravy MEGA 100 CBM, 24 t, 13,6 m (34 palet), vnitřní výška 3 m.

Provozujeme vozidla emisní třídy Euro 6, především značky Volvo a Scania, které považujeme za etalon kvality, bezpečnosti, záruky mobility a ekonomiky provozu. Vozový park je vybaven GPS sledováním polohy a provozních stavů, které zajišťuje okamžitou kontrolu nad dodržováním smluvených podmínek přepravy.

O techniku nadstandardně pečujeme ve vlastním i značkovém servisu za účelem zajištění mobility vozidel a tím minimalizace rizik spojených s poruchou. Všechny přepravy jsou samozřejmě pojištěny podle úmluvy CMR.

Nabízíme manipulaci a překládky zboží vlastní technikou, včetně jeho krátkodobého uskladnění ve střeženém areálu naší společnosti.

Kontaktujte nás

Pro koho zajišťujeme přepravu a co o nás říkají

KARDO GROUP a.s. je již více než 15 let naším klíčovým obchodním partnerem, na kterého se můžeme vždy plně spolehnout nejen v oblasti dodávek obalového materiálu, ale i v komplexních logistických službách. Pokud považujete, stejně jako já, stoprocentní kvalitu a servis za samozřejmost, je pro Vás spolupráce se společností KARDO GROUP a.s. to pravé.

Aleš Hodinář Isola Powertekk

S Firmou KARDO GROUP a.s., spolupracuji již několik let v oblasti mezinárodní kamionové dopravy. Oceňuji zejména profesionální přístup, flexibilitu a spolehlivost.

Ing. Miloš Kadlec MI-KA Fördertechnik s.r.o.

Máte zájem o přepravní služby?

Zavolejte nám na +420 602 604 413 nebo nám napište na doprava@kardo.cz